Támogatás

Non-profit alapítványi iskola lévén az iskola működési költségeinek nagyobb részét két fő forrásból fedezzük: az egyik az állami normatíva, a másik a szülői kör anyagi támogatása. Egyéb, pályázati vagy más támogatási források járulnak még hozzá a bevételekhez, amelyek elengedhetetlenek iskolánk ideális működéséhez. Ezért köszönettel fogadunk minden támogatást legyen az bármennyi, bármilyen, akár természetbeni, akár anyagi.

Adományaikat a 16200137-00118200 (Szabad Waldorf Nevelésért Alapítvány) bankszámlaszámra küldhetik.
A támogatások fizethetők magánszemélyként, illetve cégektől is fogadhatunk támogatást. Így év végén a befizetett összeget a cég az alapítvány által kiállított igazolás alapján adóalap-csökkentő tényezőként tudja majd érvényesíteni.
Természetbeni adományokkal kapcsolatban várjuk jelentkezésüket a gazdalkodas@feszekiskola.hu email címen.

ÚJ ISKOLÁT ÉPÍTÜNK!
Kérjük, segíts ennek megvalósításában!

A több telephelyen, több épületben működő iskola szétfeszíti a szűkössé vált tereket. A pedagógiai igények és a jogi szabályozás egyaránt megkövetelik, hogy  új helyen, megfelelő fizikai teret hozzunk létre iskolánk számára. A lehetőségeket éveken keresztül mérlegelve megérett bennünk az elhatározás: új iskolát építünk!

Új iskolaépületünk terve a megvalósítás fázisába lép: már rendelkezünk a Makovecz Imre által elkészített terv életre hívásához szükséges jogerős építési engedéllyel, és birtokunkban van a megvalósítás helyéül szolgáló telek is Solymáron.

Több módon is segítheted, segítheti iskolánk megépítését:

EGYSZERI VAGY FOLYAMATOS ANYAGI TÁMOGATÁS