Ideiglenes felvételi jegyzék a 2024/2025-ös tanévre

Tisztelt Szülők!

Alább tesszük közzé a 2024/25-ös tanév 9. osztályának ideiglenes felvételi jegyzékét. Ősztől egy 32-34 fős osztályt tervezünk indítani.

Köszönjük megtisztelő bizalmukat!

A Felsős Tanári Kollégium

2024. ősztől matematika-fizikai szakos tanárt keresünk

Olyan pedagógus jelentkezését várjuk, aki rugalmas, fiatalos lendülettel venne részt iskolánk életében. Kész az újításokra és hisz a folyamatos fejlődésben. Nyitott a Waldorf-pedagógiára, a folyamatos önképzésre, és szívesen dolgozik 13-19 éves diákokkal.

Ha részt vennél egy független, önigazgató iskola életében, akkor kérlek jelentkezz, hogy megismerhessük egymást.

JELENTKEZÉS ÉS BEIRATKOZÁS A 2024/25 TANÉVI ELSŐ OSZTÁLYBA

Kedves Szülők!

Honlapunkon elérhető a 2024/25-ös tanév első osztályába való jelentkezésének részletes folyamata: Elsős felvételi

A tájékoztató előadások időpontjai:

Nyílt nap a Fészek Waldorf Gimnáziumban nyolcadik osztályos diákok számára

A Fészek Waldorf Iskola Gimnáziuma 2023. 11.15-én nyílt napot tart a leendő 9. osztályunk iránt érdeklődő nyolcadikos diákok számára (indokolt esetben van lehetőség pótnapra: 2023. 11.16.)
Helye: Fészek Waldorf Gimnázium épülete (Solymár, Terstyánszky út. 89.)

A nyílt napra való jelentkezés lezárult.

Szülői tájékoztató est a Fészek Waldorf Gimnázium leendő 9. osztálya iránt érdeklődő diákok szülei számára

Az eddigi évek hagyományainak megfelelően a Fészek Waldorf Gimnázium Tanári kollégiuma bemutatkozó estet tart.
2023.10.19-én csütörtök este 18.30-tól
Helye: Fészek Waldorf Gimnázium épülete (Solymár, Terstyánszky út. 89.)