Letölthető dokumentumok

A Házirend, az SZMSZ és a Pedagógiai Program olvasható formában az oldal alján található különös közzétételi lista részét képezik.

Pedagógiai Program

A Kerettanterv alapján minden iskola elkészíti saját Pedagógiai Programját, mely tükrözi az iskola egyedi pedagógiai céljait, sajátosságait és lehetoségeit. Mivel az alapokat a Kerettanterv rögzíti, így a Program csak az iskolára jellemzo sajátosságokat tartalmazza.

Szervezeti és Muködési Szabályzat (SZMSZ)

A Pedagógiai Programnak megvalósulási kereteit, tehát az iskola, mint intézmény felépítését, a szükséges szervezeti formákat, a feladatköröket, a döntési jogköröket, a folyamatokat és eljárásokat az iskola SZMSZ-e írja le.

Házirend

Az iskolai élet hétköznapi normáit a Házirend rögzíti. Ezek a mindenki által követendo szabályok biztosítják a nyugodt és eredményes munkavégzést.
Az iskola diákjai és dolgozói magától értetodoen megismerik ezeket a szabályokat, azonban kérjük, hogy a szülok, nagyszülok és mindenki más, aki rendszeresen kapcsolatba kerül iskolánkkal, szintén tanulmányozza a rá vonatkozó részeket!

Waldorf-iskolák kerettanterve

2013 májusában az Emberi Erőforrások Minisztériuma elfogadta a magyar Waldorf-iskolák új kerettantervét. A közel 500 oldalas dokumentum pdf formátumban letölthető:
A magyarországi Waldorf-iskolák kerettanterve (2,5 MB)

A 2015/16-os tanév munkaterve

A 2016/17-es tanév munkaterve